Розпочалась підготовка до ВДМ 2011

У різних країнах Європи розпочинаються приготування до Всесвітнього Дня Молоді, який відбудеться в серпні наступного року у Мадриді, столиці Іспанії. Протягом кількох минулих тижнів, Іспанію відвідали представники єпископських конференцій Голландії, Португалії та Італії.
Перебуваючи в Мадриді, делегати з Італії зустрілися з відповідальними за різні напрямки проведення Всесвітнього Дня Молоді, щоб скоординувати свої підготовчі заходи разом з місцевим оргкомітетом. Крім того, італійці поділилися з іспанцями своїм досвідом, адже у 2000 році Всесвітній День Молоді приймало місто Рим. Передбачається, що на зустріч з Італії прибуде 120 тисяч юнаків і дівчат.
Безпосереднє приготування до поїздки до Мадриду молодь Голландії розпочне у Вербну Неділю, коли День Молоді відзначатиметься на дієцезіальному рівні. Приблизно 2,5 тисячі молодих голландців планують влітку наступного року приїхати до Іспанії. А в листопаді відбудеться Національна Зустріч молоді.
Згідно з програмою, представленою в Мадриді португальською делегацією, ця країна є однією з тих, де відбуватимуться найбільше заходів, присвячених Всесвітньому Дню Молоді. У травні країну відвідає Папа Бенедикт XVI, що буде доброю нагодою заохотити молодь. Цій самій темі будуть присвячені наступні щорічні паломництва юнаків і дівчат до Фатіми, які відбуваються у перший тиждень травня. У серпні португальська молодь візьме участь в європейській молодіжній прощі до Сантьяго-де-Компостела в Іспанії, де прийме Хрест Всесвітніх Днів Молоді, який від 8 до 20 серпня здійснить паломництво португальськими дієцезіями.

За матеріалами: Радіо Ватикан